Учасниці

Eva Women Challenge:
2 375
вже з нами!
Вся Україна
07.09.2020
724
учасниць
Вся Україна
21.06.2021
235
учасниць

Загальний рейтинг

Відгуки

Сегодня делала замеры основных параметров тела, меня очень порадовал тот факт, что я в талии стала тоньше на 4 см, это не может не радовать, ведь сезон купальников уже скоро!!! Наши тренировочки очень действенны!

У меня появилось ощущение лёгкости и без труда преодолеваю уже от 20 км в день (рекорд даже собственный установила 37 км с хвостиком)

Я уже успела получить эту невероятную коробочку. В ней так много-много всего нужного. Огромное спасибо, Eva! За такую идею, которая невероятно стимулирует быть лучше с каждым днём!

Була мрія пробігти марафон. Але мрія так і залишалась мрією. Цей проект просто впав мені з неба. Разом, коли є підтримка, почати займатись набагато легше. А тут і поради спитати можна. А коли бачиш результати і враження дівчат - хочеться і собі досягнути більшого.

Це нові враження! Дні з спортом та правильним харчуванням сповнені позитивними емоціями, це користь для душ і тіла) та ще й заряд бадьорості на цілий день. Мені це подобається!

Це блаженство!!!!!!! Нарешті я приділила час собі і своєму тілу. Крім гігієнчних процедур я ще й ароматерапію включила в вправу. Був час поміркувати, розслабитись, поспівати)))))) Чомусь в цей момент захотілось почитати цікаву книгу.

На наступні 7 днів план готовий. Він не ідеальний і там точно будуть зміни. Але це мій перший крок до організованого харчування. Сьогодні я вже не з'їла нічого солодкого на перекус. Я пригадала, що йогурт з апельсином ще та смакота. І для мене це вже досягнення.

У меня стала более лёгкая походка, изменился цвет лица, тонус в мышцах прям налицо, спасибо за такие мероприятия!

Спасибо всем, кто организовал для нас такой марафон. Это было настоящее испытание! Вы помогли расширить свои личные границы, поверить в свои силы и быть лучшей версией себя. Огромное количество информации, которое меняет наше настоящее и соответственно будущее. Спасибо ещё раз!

Бігайте з подружками!
312
подружок вже
потренувалися разом
Почати тренування

Призи

Зароби досягнення — отримай приз!
Dove
Спорт
Rexona
Психологія
Dove
Харчування
Dove
Здоров'я
Зробити крок до чарівних
перетворень просто!
Почати тренування

Найсвіжіші дописи наших учасниць

Ми з котиком завжди на дієті. Тільки він полюбляє м'ясо а я овочі, фрукти, зелень. Так тримаємо й надалі!
Відчуття легкості панує в моєму тілі! Хоч і не схудла, але оздоровилася. Та це тільки початок, адже восени ще краще займатися спортом, прохолодно нарешті. Життя продовжується!
Цілий день на природі даються взнаки. Не можу навіть встати. Відпочиваю.